fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Nine Six Project - KONKURS

Nine Six Project
materiały prasowe
Album "Mind Control TV" to rzadko osiągalne trafienie do utęsknionego środka. Złote rockowe brzmienia lat 90' powracają tutaj w nowym wcieleniu. Dla naszych czytelników mamy 3 płyty
Słuchając płyty nachodzi refleksja, czy to nie wtedy właśnie osiągnięto doskonałość w uwalnianiu ekspresji wieku nieskończonego dojrzewania przy pomocy przesterowanych gitar? A poza tym, czy tylko Jack White czy Twin Shadow mają prawo do bezwstydnego, choć twórczego odgrzewania tego, co najlepsze w kolejnych dekadach historii rocka?
Całkiem prawdopodobne, że jest na tej płycie kilka kompozycji, które dwadzieścia lat temu wydane i wypromowane przez znaczącą wytwórnię za oceanem wprowadziłyby Nine Six Project do klasyki rocka. Wydane teraz, mogą za to zwrócić uwagę bardzo wielu fanów, w bardzo różnym wieku. Tych fanów, którzy czekają na czadowe i hymnotyczne numery do śpiewania i wariactwa na imprezach czy koncertach. Oprócz wspomnianego "Hypertension" skutecznie hymnotyzują "Lifephobia", "Ladyjail" czy choćby "My Cause For Life". Do stanu stabilnego krążenia przywraca odbiegający nieco od reszty i kończący płytę "Here", typowy i klimatyczny zamykacz większej całości.
Płytę nagrano w składzie:
Marcin Limek - gitary, programowanie samplera, kompozycje
Maciek Prusiński - śpiew
Łukasz Damm - bass
Piotr Matysiak - perkusja, instrumenty perkusyjne
Teksty: Malgorzata Godek
Produkcja muzyczna: Komma Sound, Radom Realizacja nagrań: K-Studio, Radom
KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy 3 płyty:
Wygrają 3 pierwsze zgłoszenia na adres kultura@rp.pl z linkiem do opublikowanej na rp.pl recenzji muzycznej. W tytule mejla proszę wpisać „Nine Six Project".
Start konkursu: poniedziałek, 14 marca, godz. 15.00.
Znamy już zwycięzców. Poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie  :)
Zostań fanem serwisu na Facebooku
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA