fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Zostań gastronautą

Serwis dla poszukujących ciekawego adresu gastronomicznego albo relacji i opisu wrażeń z wizyty w restauracji to strona gastronauci.pl.
Znajdziemy tu ogólnopolski przewodnik po restauracjach‚ w którym krytykami kulinarnymi są internauci. Wyrażają swoje opinie‚ przyznają gwiazdki‚ polecają nowe lokale.
W katalogu jest już opisanych 1400 miejsc w całej Polsce‚ w tym ponad 560 w Warszawie. Tę pokaźną bazę można przeglądać pod różnym kątem‚ uwzględniając: lokalizację‚ rodzaj kuchni‚ ceny dań‚ typ lokalu. Najlepsze restauracje trafiają na listę Top 10. Codziennie przybywa nowych recenzji‚ które są moderowane‚ aby kryptoreklama lub osobiste żale niektórych gości nie zdominowały portalu.Z serwisu korzysta ok. 35 tys. użytkowników. Wygodnym rozwiązaniem jest przewodnik w komórce – w przeglądarce telefonu należy wpisać adres m.gastronauci.pl. Od niedawna działają też internetowe mapki. Można zrobić zbliżenie na interesującą nas dzielnicę i szukać w niej konkretnych restauracji‚ np. z kuchnią włoską‚ sushi itp.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA