fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Resource Partners objął 30 proc. udziałów CM Mavit

Fundusze z grupy Resource Partners obejmą 30 proc. udziałów w Centrum Medycznym Mavit. Spółka medyczna podwyższa kapitał z myślą o budowie oddziału okulistycznego przy swoim szpitalu w Katowicach
- Pozyskaliśmy solidnego partnera z doświadczeniem w rozwijaniu firm, w tym także w branży medycznej - mówi Andrzej Mądrala, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Centrum Medycznego Mavit Sp. z o.o. - Zdecydowaliśmy się objąć nowe udziały w CM Mavit, bo wierzymy w atrakcyjność tego sektora. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jakości zarządzania spółką - jakości usług i satysfakcji pacjentów - mówi Aleksander Kacprzyk, partner zarządzający w Resource Partners, doradcy funduszy private equity.
CM Mavit działa od września 2000 r. W Warszawie prowadzi dwa ośrodki okulistyczne – na Bielanach i Ursynowie. Do tej pory w centrach wykonano 15,5 tysięcy operacji zaćmy i ponad sześć tysięcy popularnych zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.
W tym roku w Katowicach Mavit otworzył całodobowy szpital specjalistyczny z oddziałem laryngologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. W 2011 r. planuje oddać do użytku przyszpitalny oddział okulistyczny.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA