fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Jakie filmy obejrzą dzieci

Fotorzepa
[srodtytul]Długa droga do domu[/srodtytul]
Opowieść o przyjaźni nastolatka i złocistego labradora, który wabi się Żółty Pies.
John i Catherine McCormickowie przenoszą się wraz z dwoma synami: Angusem i Silasem z Vancouver na odludne wybrzeże Kolumbii Brytyjskiej. Okolica jest niezwykle piękna, ale przeżycie w zderzeniu z naturą wymaga hartu. Wkrótce przekonuje się o tym Angus. Młodszy z braci rusza na wyprawę wzdłuż wybrzeża i ulega groźnemu wypadkowi. Przed śmiercią ratuje go psi przyjaciel – labrador nazwany ze względu na barwę sierści Żółtym Psem. To właśnie psiak pomaga chłopcu dopłynąć do brzegu, a potem towarzyszy mu w pełnej niebezpieczeństw drodze do domu.
[i]7.45 | polsat | sobota[/i]
[srodtytul]High School Musical[/srodtytul]
Listę najważniejszych dat w historii kanału Disney Channel otwiera zapewne 20 stycznia 2006 roku – dzień premiery „High School Musical”. Film pokazuje świat bez trosk. Szkoła jest przyjaznym miejscem i oferuje wiele możliwości. Można zostać gwiazdą koszykarskiej drużyny, muzycznym idolem, odkryć miłość swojego życia. Fabuła została ozdobiona pierwszorzędnie zainscenizowanymi numerami wokalno-tanecznymi. W „High School Musical” udało mu się połączyć tradycyjny musical z widowiskowością teledysków stacji MTV. Reżyserem jest Kenny Ortega, odpowiedzialny za oprawę występów m.in. Barbry Streisand i Michaela Jacksona.
[i]8.05 | tvp 1 | NIEDZIELA[/i]
[srodtytul]Magiczny duet[/srodtytul]
Disneyowska komedia fantasy dla nastolatek. W rolach głównych – młode czarownice. W Halloween przychodzą na świat siostry bliźniaczki. Dla sił ciemności to znak, że nadchodzi kres ich panowania, dlatego za wszelką cenę starają się pozbyć dziewczyn. Na szczęście siostry zostają uratowane, ale z baśniowej krainy trafiają do świata ludzi.
Zostają rozdzielone i zaadaptowane przez różne rodziny. Spotykają się dopiero w dniu 21. urodzin. Jedna straciła właśnie zastępczą matkę, druga mieszka z bogatą rodziną. Będą musiały pokonać dzielące ich różnice i nauczyć się współpracy, by przeciwstawić się siłom ciemności.
[i]10.35 | polsat | NIEDZIELA[/i]
[srodtytul]Obcy na poddaszu[/srodtytul]
Mieszkająca w Michigan rodzina Pearsonów wraz z krewnymi wyjeżdża na wakacje do willi położonej na prowincji. Pierwszej nocy na dachu domu lądują kosmici, którzy zamierzają podbić Ziemię. Jednak najpierw muszą stoczyć bitwę z dziećmi. W domu wybucha wojna totalna, ale prowadzona w ukryciu – tak żeby dorośli o niczym się nie dowiedzieli.
Obcy mają do dyspozycji urządzenia kontrolujące ludzkie umysły. Dzieciaki musza powstrzymać zielone stworki, wykorzystując jedynie spryt i umiejętności zdobyte w grach wideo. Ich sojusznikiem jest jeden z kosmitów, znakomicie znający się na elektronice, a przy tym pokojowo nastawiony Sparks.
[i]20.00 | canal+ | NIEDZIELA[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA