fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Prezent od CBA

Fotorzepa, Seweryn Sołtys
Profesjonalne karabiny snajperskie z celownikami, 20 tysięcy sztuk amunicji, dziewięć kompletów do nurkowania - CBA oddaje sprzęt antyterrorystyczny warty pół miliona złotych!
Profesjonalne karabiny snajperskie z celownikami, 20 tysięcy sztuk amunicji, dziewięć kompletów do nurkowania oraz inny specjalistyczny sprzęt trafią z Centralnego Biura Antykorupcyjnego do policji. Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik przekazał Komendantowi Głównemu Policji Andrzejowi Matejukowi specjalistyczny sprzęt antyterrorystyczny, który - jego zdaniem - funkcjonariuszom CBA się nie przyda.
Wśród przekazanego wyposażenia są dwa nowoczesne i bardzo profesjonale karabiny snajperskie Accuracy kaliber 308 Win i 338 Mag z celownikami S&B 3 oraz prawie 20 000 szt. amunicji, a także 9 kompletów do nurkowania i tzw. szybka lina zjazdowa. – Sprzęt, który do tej pory był na wyposażeniu Centralnego Biura Antykorupcyjnego z pewnością lepiej będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy policji – powiedział Szef CBA Paweł Wojtunik.
Przekazane wyposażenie trafi do Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. Jego wartość to prawie 500 tys. zł.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA