fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Łapicki o pomnikach aktorów

KFP
Czy mogę się z panem sfotografować?” – to stała propozycja ze strony kibiców Festiwalu Gwiazd (a od tego roku Artystów) w Międzyzdrojach.
Nareszcie festiwal wrócił na należne mu, tradycyjne miejsce. Ludzie mogą się otrzeć o, nazwijmy to umownie, „gwiazdy”, a one są usatysfakcjonowane, bo kochane i dopieszczane żyją parę dni w luksusach. Myślę, że wszystko to zawdzięczamy panu, którego nazwisko widnieje na zaproszeniu. To najlepszy gospodarz, pan minister Waldemar Dąbrowski. Za to mu dziękujemy.

Godne wielkiej pochwały jest zachowanie i konserwacja odcisków dłoni słynnych aktorów. To zostanie. Skromna pamiątka. Najlepszym dowodem jest poszukiwanie przez turystów odcisku dłoni niedawno zmarłej Eli Czyżewskiej.Cóż, że pomysł ściągnięty z Hollywood, z chodnika przed Chińskim Teatrem. Mamy teraz swoją historię polskiego filmu wtopioną w piękny deptak obok hotelu Amber. I błagam – żadnych pomysłów, żadnych przeprowadzek, niech ta „promenada gwiazd” zostanie w Międzyzdrojach.Co budzi największą sensację? Najbardziej oblegany jest odrobiony, jak żywy, niezapomniany Gucio Holoubek, sied...
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA