fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Terapia domowa

Rzeczpospolita
Startuje trzeci sezon serialu komediowego opowiadającego o perypetiach rodziny Pearsonów żyjącej na jednym z amerykańskich przedmieść. Ojciec Bill i mama Susan muszą sobie radzić z trojgiem dorastających dzieci.
Z pozoru błahe problemy, jak mandaty za nieprawidłowe parkowanie, potrafią wywołać rodzinną burzę. Powodem dyskusji i sporów może być wysokość kieszonkowego czy podział domowych obowiązków. Dzieci dorastają, a konfliktowych sytuacji przybywa.
Najstarsza córka to typowa licealistka, która umawia się na randki i przeżywa pierwsze miłości. Jej brat Trent wydaje się nieco zagubiony i niepewny siebie. Za to najmłodszy Bryan uwielbia popisywać się swoją wiedzą i przytaczać nieprawdopodobne fakty, o których właśnie się dowiedział. Co czeka nas w kolejnych odcinkach? Dzieci próbują przejmować coraz większą kontrolę nad swoim życiem i poszerzać strefę wpływów. Rodzice starają się nie tracić zdrowego rozsądku, a przy okazji łączyć domowe perypetie z zawodowymi wyzwaniami.
Role dorosłych grają Bill Engvall i Nancy Travis. Ale gwiazdami tego serialu są także młodzi aktorzy wcielający się w role dzieci: Jennifer Lawrence, Graham Patrick Martin oraz Skyler Gisondo. 20.30 | hbo comedy 20.30 | czwartek
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA