fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

„Lustra” Teatr Polski

Fotorzepa, Marek Dusza m.d. Marek Dusza
Projekt „Lustra” kojarzy „Muzykę na instrumenty strunowe, perkusję i czelestę” Béli Bartoka z kompozycjami Janusza Bieleckiego w aranżacji Andrzeja Jagodzińskiego
Wykonawcami będą Orkiestra Akademii Beethovenowskiej z Krakowa pod dyrekcją Michała Nesterowicza oraz zespół gwiazd naszego jazzu. Usłyszymy Andrzeja Jagodzińskiego (fortepian), Michała Miśkiewicza (saksofony), Roberta Majewskiego (trąbka), Czesława Bartkowskiego (perkusja) i Adama Cegielskiego (kontrabas).
– Mam szczerą nadzieję, że udało się nam z dobrym efektem połączyć pozornie odlegle światy muzyki symfonicznej z docenianym w świecie jazzem w polskim wykonaniu – mówi krakowski przedsiębiorca i kompozytor Janusz Bielecki, wcześniej znany z albumów „Rozterka” (2007 r.) i „Żądze” (2008 r.) oraz trasy koncertowej promującej drugą z wymienionych płyt. – Balansowanie na pograniczu klasyki i jazzu jest dla mnie zjawiskiem fascynującym i zawsze podchodziłem do takich zadań z nadzieją, że powstanie coś nowego i frapującego – wyznaje Andrzej Jagodziński. Ul. Karasia 2, tel. 22 826 61 64, godz. 19, bilety 50 i 70 zł.
więcej propozycji [link=http://www.zw.com.pl/temat/260369.html]zyciewarszawy.pl/pogodzinach[/link]
Źródło: Życie Warszawy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA