fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Niedźwiadek skoczył na piwo

ROL
Klienci Market Foods w Hayward w stanie Wisconsin (środkowy zachód USA) osłupieli,gdy do sklepu wszedł prawie 60-kilogramowy czarny niedźwiedź (baribal) i skierował się wprostku półce z piwem.
Zwierzę przeszło bez problemu przez automatyczne drzwi, spokojnie wspięło się na półkę czterometrowej chłodziarki, w której przechowywano piwo i siedziało tam godzinę. W tym czasie personel sklepu ewakuował klientów.
Wezwano służby zajmujące się dzikimi zwierzętami. Niedźwiadkowi podano środki uspokajające i zabrano go ze sklepu. Pracownicy marketu zapewniają, że niespodziewany gość wydawał się zadowolony z samego faktu wdrapania się do chłodziarki i że nie wypił żadnego alkoholu.
[ramka]Baribal, niedźwiedź amerykański, niedźwiedź czarny (Ursus americanus) – gatunek drapieżnego ssaka z rodziny niedźwiedziowatych. Najbardziej rozpowszechniony w Ameryce Północnej (od północnej Kanady do Florydy i Meksyku). Masywna budowa ciała, długość do 1,5 m, waga samców do 225 kg, samic do 180 kg. Sierść czarna, czasem wpadająca w brąz. Baribale znakomicie wspinają się na drzewa, zwłaszcza gdy szukają bezpiecznej kryjówki. [i]Wikipedia[/i][/ramka]
Źródło: AP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA