fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Przyjaciele dla Kasi

Materiały Promocyjne
19 października w warszawskich „Hybrydach" odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Kasi Ostrowskiej-Skubalskiej, 26-letniej studentki walczącej z rakiem mózgu
25 października Kasia będzie operowana w hanowerskiej klinice neurochirurgii, zabieg jest jednak bardzo kosztowny - przyjaciele Kasi muszą zebrać aż 50 tysięcy euro.
Jedną z okazji, aby pomóc Kasi będzie koncert, na którym wystąpią m.in. Waldemar Malicki, Ewa Bem, Maciej Miecznikowski, Ballady i Romanse, Lachowicz, NOT, Aphonia Live Band, Afro Kolektyw. Udział wezmą także: Danuta Holecka, Bartosz Opania oraz Marcin Wolski.
Bilet-cegiełka kosztuje 20 złotych, podczas koncertu odbędą się także aukcje przedmiotów ofiarowanych przez artystów. Pod młotek pójdą m.in. laleczka Olgi Tokarczuk, przybornik na nici Andrzeja Stasiuka wraz z książką „Taksim" i autografem, oryginalne ilustracje Maćka Sieńczyka do książki „Lubiewo" Michała Witkowskiego, czy przedwojenne książki z kolekcji Pawła Dunina-Wąsowicza.
Bramy klubu otwarte będą od 18:30.
Więcej informacji o zbiórce pieniędzy oraz o koncercie znajduje się na stronie [link=http://pomozkasi.blogspot.com]pomozkasi.blogspot.com[/link].
Źródło: materiały organizatora
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA