fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Muzyczne marzenia - KONKURS

Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Nigdy nie jest za późno by realizować marzenia. Coraz częściej wybieramy aktywny styl życia i nie chcemy zamykać się w domach. Jednym ze sposobów na przedłużenie młodości jest nauka.
Angielski, rosyjski, judo, ceramika - w wakacje szkoły językowe, kluby i domy kultury polecają różnorodne kursy. W Music School można uczyć się śpiewać i grać na wybranym instrumencie (m.in pianinie, gitarze, trąbce, saksofonie, czy perkusji).
Music School jest szkołą dla dorosłych, dlatego program nauczania dostosowuje do osób, które pracują. Zajęcia prowadzone są od 8.00 do 21.00, można skomponować sobie indywidualny plan. Nauka jest ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu, można uczyć się wspólnie ze swoimi znajomymi, a nawet stworzyć zespół, pod okiem profesjonalisty. Music School ma specjalną ofertę dla mam, mogą uczyć się razem ze swoimi pociechami.
Ci, którzy planują spędzić wakacje w mieście, mogą zapisać się na kurs intensywny, np. zajęcia indywidualne gry na akordeonie, saksofonie, czy wiolonczeli odbywają się pięć razy w tygodniu. [ramka][b]Wakacyjna oferta[/b] - kursy wakacyjne indywidualne 1,2,3 x w tygodniu - kursy intensywne EXTREME - 5 x w tygodniu przez tydzień (spotkania codziennie po 50 minut) - kursy grupowe Wszystkie instrumenty: gitara klasyczna, elektryczna, jazzowa, basowa, saksofon, akordeon, skrzypce, flet, klarnet, pianino klasyczne i rozrywkowe, wokal klasyczny i rozrywkowy, puzon, trąbka, wiolonczela, kontrabas ... [/ramka] [link=http://www.music-school.pl]www.music-school.pl[/link] [ramka] KONKURS Dla naszych czytelników Music School oferuje 2 lekcje próbne na wybranym instrumencie. Wygrają dwa pierwsze zgłoszenia. Listy prosimy wysyłać na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail]. Start konkursu: czwartek (30.07); godz. 10.00 [b]Znamy już zwycięzców. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b][/ramka]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA