fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Przed środowym półfinałem

Przed środowym półfinałem z Niemcami w Bazylei trener Fatih Terim ma do dyspozycji tylko 14 piłkarzy. Czterech (bramkarz Volkan Demirel, obrońca Emre Asik, pomocnicy Tuncay Sanli i Arda Turan) pauzuje za kartki, pięciu kolejnych (obrońcy Emre Güngör i Servet Cetin, pomocnicy Emre Belözoglu i Tümer Metin, napastnik Nihat Kahveci) jest kontuzjowanych. Turcy nie mogą powołać zamiast nich nowych zawodników. – Piłkarze mogą być wymieniani do pierwszego meczu. To zasada, której nie zamierzamy zmieniać – mówi rzecznik UEFA William Gaillard.
Po ćwierćfinale Holandia – Rosja policja zatrzymała 30 chuliganów. – To była międzynarodowa bitwa. Holendrzy bili się między sobą, atakowali Szwajcarów, aż w końcu doszło do tego, że razem z Rosjanami napadali na miejscowych – mówi jeden z policjantów.
t.w.
Kilkadziesiąt osób zostało rannych w zamieszkach, do jakich doszło w Mostarze po meczu Chorwacja – Turcja. Policja próbowała rozdzielać walczących ze sobą bośniackich Muzułmanów i Chorwatów. Niespokojnie było także w Turcji, gdzie ranne zostały 23 osoby.
mjr
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA