fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Biura i lokale przy Kasprzaka

Na ponad 11 tysiącach metrów kwadratowych ziemi przy ul. Kasprzaka, w pobliżu Gazowni Warszawskiej, mogą powstać wielorodzinne budynki.
Atrakcyjną działkę, na której stoi dziś sklep ze sprzętem RTV EURO AGD sprzedała właśnie spółka Euro-Net. Jej przedstawiciel, Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu, odmówił nam odpowiedzi, komu i za ile grunt został sprzedany. – Informacje związane z transakcją są tajemnicą firmy – twierdzi dyrektor.
Wcześniej spółka informowała, że kupnem ziemi jest zainteresowanych wiele podmiotów, a po wyłonieniu nabywcy punkt sprzedaży będzie przeniesiony w inne miejsce.
– Budynek, w którym dziś mieści się salon RTV, o powierzchni ponad 1000 mkw., będzie do dyspozycji nabywcy – zapowiadali przedstawiciele spółki w ubiegłym roku.
Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. – W projekcie planu nieruchomość jest przeznaczona pod budowę obiektów usługowych z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o maksymalnej wysokości 30 metrów – informuje Marek Mikos, p.o. dyrektora miejskiego Biura Architektury i Planowania Przestrzennego.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA