Linie lotnicze i lotniska

Joon poleci do Rzymu i Kapsztadu

materiały prasowe
Joon, nowa linia lotnicza stworzona przez Air France, zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o 7 tras z Paryża. Wiosną francuski przewoźnik poleci do Rzymu, Oslo, Neapolu, Kairu, Istambułu, Kapsztadu i Teheranu
Na początku grudnia samoloty Joon wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połączenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto. Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z wylotem z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami - do brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach - w sezonie letnim Joon będzie więc oferował 13 kierunków.
Od 25 marca w siatce przewoźnika pojawią się nowe przeloty (w cenach od 39 euro) do: Stambułu (7 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo) i Rzymu (49 lotów tygodniowo). Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać airbusami A320 (174 miejsc) i A321 (212 miejsc). Podczas wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon, systemu rozrywki pokładowej, wykorzystującego live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu można oglądać na ekranie własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.
Joon ma też w ofercie kilka tras międzykontynentalnych. Wcześniej zapowiedział loty do Fortalezy i Mahe. Teraz linia ogłosiła kolejne kierunki: Kair (7 lotów tygodniowo od 25 marca 2018 roku w cenie od 149 euro), Kapsztad (3 loty tygodniowo od 1 kwietnia 2018 w cenie od 279 euro) i Teheran (3 loty tygodniowo od 2 kwietnia 2018 w cenie od 149 euro). Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała podróż w trzyklasowych airbusach A340s.  
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL