fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Pierwszy Sure Hotel stanie w Poznaniu

fot. bestwestern.com
Materiały promocyjne
Sieć Best Western podpisała umowę na otwarcie nowego obiektu w Polsce – Sure Hotel. Będzie to pierwszy, poza Szwecją, w Europie hotel działający pod tą nową marką
Pierwszy Sure Hotel by Best Western w Polsce zostanie otwarty w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 1. Położony w centrum miasta obiekt do dyspozycji gości odda 40 pokojów.
- Mamy nadzieję, że inauguracja marki w Polsce spotka się z zainteresowaniem podróżujących. Cieszymy się, że stale rozwijamy sieć w różnych segmentach, i dokładamy starań, by jak najcelniej odpowiadać na potrzeby inwestorów i gości – mówi, cytowana w komunikacie prasowym, Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca na Finlandię, kraje bałtyckie, Polskę i Rosję.
Sieć podaje, że marka, którą wprowadzono na rynku amerykańskim pod koniec 2016 roku, spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony hotelarzy. Plany koncernu obejmują otworzenie pod tym szyldem ponad 100 hoteli, które zadebiutują w najbliższym czasie.
W październiku swoje podwoje dla gości otworzyły pierwsze obiekty Sure Hotels w Skandynawii: hotel Esplanade w Sztokholmie, Frimurarehotellet w Kalmarze, Tylebäck Hotell & Konferens w Halmstad, Roslagen w Norrtälje, Motell Lagan w Ljungby, Statt w Hässeholm, Hovs Hallar w Bjärehalvön i Savoy w Karlstadzie.
Obiekty Sure Hotel będą dostępne poprzez platformy rezerwacyjne Best Western i zostaną włączone do programu lojalnościowego Best Western Rewards. Dla hoteli oznacza to, że goście będą otrzymywać punkty, które mogą też zostać wykorzystane w każdym innym obiekcie sieci. Dodatkowo, poza włączeniem w struktury program lojalnościowego, hotelarze mogą liczyć ze strony Best Western na wsparcie w zakresie dystrybucji, sprzedaży, marketingu i zakupów.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA