fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Zamaskowani ludzie przyznają się do zabójstwa Niemcowa [WIDEO]

youtube
Bojówkarze „Noworosji” opublikowali nagranie, w którym się przyznają do zabójstwa lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa.

Na rosyjskich stronach internetowych pojawiło się nagranie, w którym uzbrojeni zamaskowani ludzie przyznają się do morderstwa rosyjskiego polityka Niemcowa, do którego doszło w nocy z 27 na 28 lutego na Moście Moskworieckim w centrum Moskwy.

- Tuż przed antyterrorystycznym marszem w Moskwie, niezależnie od tego, że zdradliwe władze tego miasta zezwoliły na przeprowadzenie tego bestialskiego przedsięwzięcia, rada wojskowa „Noworosji" postanowiła wykonać wyrok wobec proamerykańskiego zdrajcy Niemcowa. Przez całe swoje życie zdradzał on nasze państwo i nasz naród, wspierał banderowskie oddziały pacyfikacyjne, które wyniszczały naród Donbasu – mówią ludzie w kominiarkach.

- Jest to nasza pierwsza akcja pacyfikacyjna. Jeśli zdrajcy Rosji nie opamiętają się i nie skończą ze swoją antynarodową działalnością, wyrok zostanie wykonany również na innych – dodają.

Nie wiadomo, czy osoby z nagrania mają jakikolwiek związek z zabójstwem Borysa Niemcowa. Komitet Śledczy Rosji nie skomentował tych informacji.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA