fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Body dla dzieci wolności

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Wszystkie stołeczne noworodki, które przyjdą na świat w środę otrzymają od prezydent Warszawy pamiątkowy list i okolicznościowe body.
To gest warszawskiego urzędu miasta z okazji 25 rocznicy odzyskania wolności.
– Witam Cię na świecie i cieszę się, że urodziłaś się w Warszawie, w dniu w którym Polska świętuje 25.rocznicę odzyskania niepodległości! Wraz z Twoim narodzeniem Warszawa zyskała nowa mieszkankę – pisze w specjalnym liście pani prezydent.
Podkreśla też w nim, że Warszawa jest miastem wielkich szans i możliwości. - Jestem przekonana, że będzie ona dla Ciebie miejscem radosnego dzieciństwa, rozwijania talentów i życia z pasją. Liczę na to, że i Ty w przyszłości wniesiesz swój wkład w rozwój rodzinnego miasta i będziesz z niego dumna – dodaje prezydent Gronkiewicz-Waltz.
W stolicy dziennie rodzi się blisko 90 dzieci. Rodzice wszystkich, które przyjdą na świat 4 czerwca w momencie rejestracji potomka w Urzędzie Stanu Cywilnego  otrzymają list, body i poradnik wydany przez urząd  „Maluch – miejski informator rodzinny w Warszawie".
Prezenty będą wręczane niezależnie czy dziecko jest zameldowane w stolicy czy też nie.  Urzędnicy zapewniają, że liczy się sam fakt urodzenia w Warszawie.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA