fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoPOLITYCE

Wnuk zamordował dziadków?

ROL
Policjanci zatrzymali 27-latka w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa, do którego doszło na terenie powiatu ciechanowskiego. O czyn podejrzewa się wnuka zamordowanych. Dzisiaj w prokuraturze młody człowiek usłyszał zarzut zabójstwa, grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.
We wtorek (27.08) policjanci z Ciechanowa zostali poinformowani o braku kontaktu z mieszkańcami jednej z posesji na terenie gminy Sońsk. Jak się okazało po wstępnych oględzinach miejsca zdarzenia, mieszkające tam małżeństwo ( 81 i 83 lata) padło ofiarą zabójstwa. Wiele wskazywało na rabunkowy motyw działania sprawcy.
Eksperci z zakresu kryminalistyki zabezpieczyli szereg śladów, a ustalenia procesowe i operacyjne z każdą godziną dawały coraz więcej danych. W godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali w tej sprawie 27-letniego mężczyznę, który jest wnukiem ofiar. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie i wstępnie został przesłuchany. Dzisiaj młody człowiek został doprowadzony do prokuratury gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.
Źródło: tv.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA