fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Szydło: Wiele krajów się może na nas wzorować

Michał Kolanko
- Jesteśmy krajem chwalonym za dobrą politykę gospodarczą i społeczną. Wiele krajów będzie się na nas wzorować - powiedziała była premier, a obecnie europosłanka, Beata Szydło podczas konwencji programowej PiS w Katowicach.

Wczoraj rozpoczęła się konwencja PiS i Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska". W trakcie kilkudziesięciu sesji plenarnych i panelu specjalistycznych politycy PiS podsumowują 4 lata rządów i omawiają pomysły na przyszłość.

– Tu, na Śląsku, dobrze jest mówić o Polsce, bo zajmuje ona u Ślązaków szczególne miejsce w sercach. W 2015 roku ruszyliśmy stąd z programem, którego założeniem była realizacja marzeń Polaków. Mówili, że chcą, żeby Polska była uczciwie rządzona. Tak się stało – powiedziała była premier Beata Szydło.

Była premier przypomniała o programie 500+. – Potrafiliśmy wprowadzić program, którego podstawowym celem  była poprawa sytuacji polskich rodzin. To był program unikalny na skalę europejską – zaznaczyła. 

W 2015 r. zwyciężyliśmy, bo to Wy obdarzyliście nas zaufaniem. To był nasz kapitał. Przed nami nowe projekty, mamy nowy program, nowy plan – zapewniła Szydło.

Bądźmy razem w tej kampanii. Zróbmy wszystko, by zwyciężyć i zwyciężymy - zaapelowała też.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA