fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Emma Thompson: Królewski ślub? Nie znam Meghan i Harry'ego

AFP
Brytyjska aktorka Emma Thompson dopytywana w czasie wywiadu na antenie Sky News o ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odparła, że "w ogóle o tym nie myśli". - Mój syn żeni się w przyszłym roku, więc mam wiele do czynienia z tym tematem (ślubów), ale naprawdę nie mam nic do powiedzenia o tym (ślubie Meghan i Harry'ego - red.) - stwierdziła Thompson.

Thompson udzielała wywiadu w związku z nową adaptacją "Króla Lear" przygotowywaną przez BBC, w której gra m.in. u boku Anthony'ego Hopkinsa.

W pewnym momencie rozmowy (nagrano ją w marcu, ale wyemitowano dopiero teraz) dziennikarz przeprowadzający wywiad zaczął wypytywać Thompson o ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego.

- W mojej głowie nie ma nawet jednej myśli o tym, którą mogłabym się z panem podzielić. Przykro mi - odparła aktorka.

Dopytywana, czy życzy dobrze młodej parze, stwierdziła: Oczywiście, tak, ale ja ich nie znam. Przestań, po prostu przestań, w porządku? Przestań proponować "Porozmawiajmy o królewskim weselu". Dajmy tym biednym dzieciakom spokój - dodała.

Z sondażu przeprowadzonego niedawno na zlecenie antymonarchistów wynikało, że 66 proc. Brytyjczyków nie interesuje się ślubem Meghan i Harry'ego.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA