fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

#RZECZoPOLITYCE: Czarnecki, Rabiej, Piechna-Więckiewicz

rp.pl
Ryszard Czarnecki, Paweł Rabiej oraz Paulina Piechna-Więckiewicz byli gośćmi wtorkowego programu #RZECZoPOLITYCE. Program poprowadził Michał Kolanko.

Czarnecki: Dla Polski lepsza partia Theresy May

- Tak naprawdę nie ma reakcji politycznej. A może dlatego nie ma, że trzeba by było się przyznać do poważnych błędów w kwestii migracji - mówił w programie #RZECZoPOLITYCE Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, eurodeputowany PiS. Polityk odniósł się także do nadchodzących wyborów w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej

Rabiej o słowach Tomasza Siemoniaka: Bronisław Komorowski też miał wygrać w cuglach

Wydaje mi się, że czy Rafał Trzaskowski, czy Małgorzata Kidawa-Błońska, czy Andrzej Halicki wygrają w cuglach z panem Pawłem Rabiejem – komentując kandydaturę tego ostatniego na prezydenta Warszawy mówił dziś Tomasz Siemoniak z PO. - W cuglach miał wygrać wybory Bronisław Komorowski, w cuglach miała wygrać Platforma z PiS-em. No, nie wygrała – odpowiedział Rabiej w programie #RZECZoPOLITYCE.

Czytaj więcej

Piechna-Więckiewicz: Rozbić duopol konserw

Mamy kandydatkę, która mogłaby wystartować w wyborach - Barbarę Nowacką. Zależy nam aby wystawić progresywny komitet, aby rozbić ten duopol między liberalną konserwą a konserwą - mówiła w programie #RZECZoPOLITYCE Paulina Piechna-Więckiewicz, radna Warszawy z Inicjatywy Polskiej.

Czytaj więcej

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA