fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Afromental

materiały prasowe
Zespół Afromental w przyszły piątek 22 kwietnia wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore'u.

Zespół w swojej 11–letniej działalności wydał 4 studyjne albumy: „The Breakthru"(2007) „Playing with pop"(2009) „The B.O.M.B."(2011) "Mental House" (2014).

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę.

Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym najświeższy album "Mental House", którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

Afromental tworzą:

Łozo (Wojciech Łozowski - wokal),

Tomson (Tomasz Lach – wokal),

Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe),

Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara),

Lajan (Wojciech Witczak – bas),

Torres(Tomasz Torres - perkusja),

Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

 

KONKURS


Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert zespołu Afromental w klubie Palladium:


Koncert Afromental, 22 kwietnia, godz. 20.30 (wejście od 19.30), klub Palladium - 2 podwójne zaproszenia - (esemes o treści ZW.04.Imię Nazwisko)


Aby je wygrać, wyślij w czwartek (14 kwietnia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).


Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 12.30 - 13.30 w dniu 14 kwietnia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).

Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA