Rozszerzenie oferty – ocena propozycji i ryzyka

W przypadku prośby o ocenę ryzyka związanego z rozszerzeniem oferty o proponowany produkt kluczem do wyczerpującej odpowiedzi będzie szczegółowa analiza załączonego materiału pod kątem identyfikacji i kwantyfikacji ryzyk.

Publikacja: 25.03.2024 04:30

Rozszerzenie oferty – ocena propozycji i ryzyka

Foto: Adobe Stock

Happywell Holidays (dalej Happywell) to notowane na giełdzie biuro turystyczne, które sprzedaje zorganizowane wyjazdy wakacyjne. Baza administracyjna Happywell znajduje się w Westlandii. Spółka Happywell została założona na początku lat 70., kiedy zorganizowane zagraniczne wakacje zaczęły stawać się popularne w Westlandii. Biuro odniosło sukces, stawiając na jakość oferowanych wyjazdów i obsługi klienta. Firma nadal zapewnia swoim klientom wysoką jakość świadczonych usług. Oferowane przez nią wyjazdy uważane są za atrakcyjne cenowo, chociaż nie należą do najtańszych. Biuro stara się konkurować jakością, a nie ceną. Zachowuje kontrolę nad jakością oferty, ponieważ posiada swoje własne samoloty i hotele. Zapewnia to również kontrolę nad kosztami.

Pozostało 95% artykułu

Treść dostępna jest dla naszych prenumeratorów!

Kontynuuj czytanie tego artykułu w ramach e-prenumeraty Rzeczpospolitej. Korzystaj z nieograniczonego dostępu i czytaj swoje ulubione treści w serwisie rp.pl i e-wydaniu.

Sądy i trybunały
Rosati: Manowska blokuje posiedzenie Trybunału Stanu
Materiał Promocyjny
Wykup samochodu z leasingu – co warto wiedzieć?
Nieruchomości
Trybunał: nabyli działkę bez zgody ministra, umowa nieważna
Sądy i trybunały
Jest nowy prezes sądu w Olsztynie. W miejsce Macieja Nawackiego
Prawnicy
Prokurator Ewa Wrzosek: Nie popełniłam żadnego przestępstwa
Prawnicy
Rzecznik dyscyplinarny adwokatów przegrał w sprawie zgubionego pendrive'a