fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Obyczaje

Cały świat przybył na Marsa

Materiały Promocyjne
62 kraje, 650 wystawców, trzy dni rozmów, oglądania i wymiany doświadczeń – tak w skrócie zapowiadają się XIX Targi Turystyczne TT Warsaw, które zaczynają się 22 września
Wśród wystawców są zarówno przedstawicielstwa poszczególnych krajów - z Maroko, krajem partnerskim tegorocznych targów na czele - jak i biura podróży (Itaka, Ecco Holiday, Exim Tours, Oasis, Logos Tour i Logos Travel Marek Śliwka), samorządy gmin, powiatów i regionów, hotele, sanatoria, przewoźnicy, linie lotnicze.
- W Warszawie spotka się cały świat turystyki. Będzie to doskonała okazja, aby ludzie związani z branżą turystyczną w jednym miejscu i czasie poznali najbardziej aktualne oferty turystyczne, a przede wszystkim nawiązali międzynarodowe kontakty biznesowe - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw. - To również szansa na promocję Polski i prezentację naszych atutów turystycznych zagranicznym gościom
Dla profesjonalistów przygotowano konferencje. Np. dla sektora MICE odbędzie się szkolenie na temat incentive travel. Podczas warsztatów dla touroperatorów i biur podróży zostaną omówione dobre praktyki w promocji w Internecie i techniki sprzedaży w branży turystycznej.
Przez trzy dni w punkcie Polskiej Izby Turystycznej będą dyżurowali przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ZAIKS-u, zagranicznych POIT-ów i towarzystw ubezpieczeniowych. Przy stolikach będzie można z nimi podyskutować i zasięgnąć informacji.
Podczas TT Warsaw odbędzie się też seminarium poświęcone promocji turystyki przyjazdowej do Japonii oraz workshop Dominikany.
Przewidziano też warsztaty dla zwykłych zwiedzających - szef gastronomii Domu Polonii w Pułtusku Michał Kisiel mówić będzie, jak zachować się przy stole – jak siedzieć, jeść i pić, a szczególnie jak radzić sobie z rzadko spotykanymi potrawami . A pod hasłem „Tanio przez świat"  odbędą się spotkania z podróżnikami, podczas których podzielą się doświadczeniami: żeglarka Marta Sziłajtis-Obiegło, Asia i Edi Pyrkowie, Jarosław Fischbach i Piotr Kraśko.
Targi odbywają się w Centrum Targowo-Kongresowym przy  ul. Marsa 56c w Warszawie. Czynne są od 22 do 24 września, od godziny 10 do 17. Pierwszy dzień - tylko dla profesjonalistów. Za to trzeciego wejście za darmo.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA