fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Linda Beath w Szkole Wajdy

www.wajdaschool.pl
materiały prasowe
Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy zaprasza na seminarium "Finansowanie i strategia produkcji filmowej", które poprowadzi Linda Beath już 27 października
Seminarium jest organizowane w ramach Kursu dla Kreatywnych Producentów, którego pierwsza edycja rozpoczęła się w Szkole Andrzeja Wajdy w tym roku.
Zdaniem organizatorów kursu "twórczy producent powinien łączyć talenty organizacyjne i biznesowe z pasją opowiadania historii, umieć ocenić walory scenariusza, sprawnie poruszać się w materii dramatycznej, rozumieć widza i znać swoją publiczność. Twórczy producent to także ten, kto umie „administrować” talentami innych ludzi, a przede wszystkim ktoś, kto ma moc sprawczą przenoszącą projekty z papieru na ekran".
Linda Beath zajmuje się finansowaniem koprodukcji filmowych, projektów telewizyjnych i filmów dokumentalnych oraz konsultingiem dla firm produkcyjnych z Ameryki Północnej i Europy. Jest ekspertem takich programów dla producentów jak EAVE i Screen Leaders.
W ramach seminarium opowie o modelach finansowych dotyczących okresu developmentu i produkcji, zaprezentuje przykłady konkretnych planów finansowych i nowe zjawiska, takie jak internetowy „crowd funding” oraz poprowadzi warsztaty.
Seminarium rozpocznie się o 10.00, a zakończy o 19.00. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne, zgłoszenie trzeba wysłać [mail=info@wajdaschool.pl]info@wajdaschool.pl[/mail]; do wiadomości [mail=biuro@mediadeskpoland.eu]biuro@mediadeskpoland.eu[/mail] Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.
[b]UWAGA![/b]
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seminarium zajęcia odbędą się nie w Kinie Rejs, a w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji (PWSBiA) przy ul. Bobrowieckiej 9., w Sali Audytorium Maksimum (wejście G – od strony parkingu przy ul. Kierbedzia).
Czytaj więcej na [link=http://www.wajdaschool.pl/3]www.wajdaschool.pl[/link]
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA