fbTrack

Jak liczyć kadencję nowej rady pracowników

www.sxc.hu
[b]- Jak należy liczyć kadencję pierwszej rady, od dnia wyborów czy od dnia jej pierwszego posiedzenia?[/b][b]Odpowiada Marcin Wojewódka, radca prawny:[/b]Art. 11 [link=http://www.rp.pl/aktyprawne/akty/akt.spr;jsessionid=46A806D696210E08D8ED62B0CD90B186?id=181671]ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji z 7 kwietnia 2006 r. (DzU nr 79, poz. 550 ze zm.[/link], dalej ustawa) stanowi, że kadencja rady pracowników trwa cztery lata i liczy się ją od dnia wyborów.
Źródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL