fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lekkoatletyka

Typuj medalistów i wygrywaj

Fotorzepa
Weź udział w zabawie - wytypuj kto stanie na podium w dowolnym finale lekkoatletycznych mistrzostw Europy w danym dniu i wygraj atrakcyjny album
Codziennie do końca trwania mistrzostw trzy pierwsze osoby, które poprawnie wskażą medalistów z danego dnia zostaną nagrodzone albumami z fotografiami Romana Bosiackiego z zeszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie. [b][link=http://www.rp.pl/artykul/514945.html?preview=tak]Regulamin konkursu[/link][/b]
Swoje typy należy zostawiać na stronie internetowej portalu społecznościowego Facebook - [link=http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Sport-rppl/144862655528851?ref=ts]Sport rp.pl[/link]. Osoby, które nie posiadają konta na tym portalu mogą przesyłać swoje typy na adres mailowy [mail=fb@rp.pl]fb@rp.pl[/mail]. W zabawie udział biorą wszystkie typowania wysłane do godziny 18 każdego dnia mistrzostw.
Jeśli finał danej konkurencji rozpoczął się przed lub w trakcie trwania konkursu nie bierze on udziału w typowaniu.
Zwycięzców powiadomimy mailem do godziny 12 następnego dnia.
[ramka] [srodtytul]Dziś w Barcelonie [/srodtytul]
10.05 maraton K (FINAŁ)
Karolina Jarzyńska (Piętka Katowice)
10.10 dysk M (eliminacje, gr. A)
ew. Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)
ew. Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)
10.15 4x100 m M (eliminacje) - Polska
10.45 4x100 m K (eliminacje) - Polska
11.15 siedmiobój - w dal Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
11.20 4x400 m M (eliminacje) - Polska
11.40 dysk M (eliminacje, gr. B)
ew. Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)
ew. Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)
11.50 4x400 m K (eliminacje) - Polska
16.15 siedmiobój - oszczep, gr. A
ew. Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
18.00 siedmiobój - oszczep, gr. B
ew. Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
18.00 tyczka M (FINAŁ)
ew. Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)
ew. Mateusz Didenkow (SKLA Sopot)
ew. Łukasz Michalski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
18.30 kula M (FINAŁ)
ew. Jakub Giża (Stal Mielec)
ew. Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)
19.05 100 m ppł K (półfinały)
ew. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)
19.10 trójskok K (FINAŁ)
ew. Małgorzata Trybańska (Warszawianka)
19.35 800 m M (FINAŁ)
ew. Adam Kszczot (RKS Łódź)
ew. Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
19.50 200 m K (FINAŁ)
ew. Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)
20.05 oszczep M (FINAŁ)
20.10 400 m ppł M (FINAŁ)
20.25 100 m ppł K (FINAŁ)
ew. Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)
20.45 siedmiobój - 800 m (FINAŁ)
Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)
21.20 5000 m M (FINAŁ)
[/ramka]
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA