Telewizja

Tak jak w kinie

KFP
TVP 2 zaprasza na pożegnanie starego roku i powitanie nowego do Łodzi, stolicy polskiego filmu
"Gwiezdną Odyseję" widzowie zobaczą w TVP 2 w czterech częściach (20.05, 20.55, 22.55 i 0.40), ale zabawa dla łodzian zacznie się wcześniej, już o godz. 20. Wtedy na specjalnie zaprojektowanej kosmicznej scenie na łódzkim placu Wolności podejmować będą gości Katarzyna Pakosińska i Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oni też będą gospodarzami pierwszej części wieczoru.
Od lat Dwójka lansuje z sukcesami kabaretową rozrywkę i także tego wyjątkowego wieczoru zaproponuje ją widzom. Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Skeczów Męczących zabawiać będą zgromadzonych, przeistaczając się w gwiazdy sceny muzycznej, m.in.: Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę, Lady GaGa. W ciągu kabaretowej godziny odbędzie się także podsumowanie mijającego roku. Analizowanym materiałem nie będą jednak tym razem wydarzenia polityczne, lecz plotkarskie, które zelektryzowały miłośników towarzyskich sensacji. Dalszą, muzyczną część sylwestrowej nocy poprowadzą Grażyna Torbicka, Anna Popek i Maciej Kurzajewski.
Niecodzienną atrakcją mają być występy Maryli Rodowicz i Dody, które mają nadzieję zaskoczyć widzów nowymi wizerunkami scenicznymi. Na estradzie pojawią się także Kombii, Ewa Farna, Candy Girl, Łukasz Zagrobelny, zespoły: Blue Cafe, Afromental i Pectus. Wśród zagranicznych wykonawców znajdą się m. in.: Oceana, Katerine, Bel-Mondo i Booty Luv. Za dynamikę i rozmach widowiska odpowiada Augustin Egurrola, który przygotował choreografię. Na scenie popisywać się będzie przygotowana przez niego grupa Volt. Twórcy koncertu ujawniają, że taniec w połączeniu z kostiumami artystów stworzy oryginalne filmowe historie. „Gwiezdna Odyseja” ma być podróżą muzyczną czerpiącą inspirację z historii kina. Pomysłodawcami koncertu są: Beata Harasimowicz i Maciej Sobociński. [i]Sylwester z Dwójką – Gwiezdna Odyseja 200920.05, 22.55 | tvp 2 | czwartek (31.12)[/i]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL