Telewizja

Święta w tv.rp.pl

Fotorzepa
Inne spojrzenie na święta – z humorem i oddechem od polityki proponuje tv.rp.pl – telewizja internetowa „Rzeczpospolitej”.
Hitem świątecznej ramówki tv.rp.pl będzie kolęda „Wśród nocnej ciszy” w wykonaniu… Pawła Lisickiego, naczelnego „Rz”, jego zastępców: Piotra Gabryela, Pawła Jabłońskiego, Marka Magierowskiego i Tomasza Sobieckiego oraz publicystów: Małgorzaty Subotić, Igora Janke, Piotra Semki, Bronisława Wildsteina i Rafała Ziemkiewicza.
Nim zasiądziemy przy wigilijnym stole, w świąteczny nastrój wprowadzi nas ks. Sławomir Szczepaniak, filozof i etyk, który opowie o współczesnym wymiarze Bożego Narodzenia. Świąteczne obyczaje za granicą przybliżą zaś korespondenci „Rz” z Moskwy, Berlina, Rzymu i Waszyngtonu. Na naszej antenie nie zabraknie życzeń. Złoży je redaktor naczelny oraz… politycy goszczący w rozmowach dnia. To jedyna w swoim rodzaju okazja sprawdzenia, czy polityk choć w Wigilię mówi „ludzkim głosem”.
Sylwestra i nowy rok powitamy z naszymi publicystami w specjalnym wydaniu „Cafe Rzeczpospolitej”. O najważniejszych wydarzeniach mijających 12 miesięcy – po raz pierwszy razem na ekranie – dyskutować będą Igor Janke, który wcieli się w rolę gospodarza „Café” oraz jego goście: Piotr Semka, Bronisław Wildstein i Rafał Ziemkiewicz. Zapraszamy na tv.rp.pl. Nie tylko od święta. Zobacz [link=hhttp://www.rp.pl/temat/307546.html]tv.rp.pl[/link]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL