Mieszkaniowe

Luksusowy apartamentowiec wznoszą na Mokotowie

Na Puławskiej 111 mieszkania zaprojektowane zostały w trzech różnych standardach deweloperskich, w zależności od piętra
materiały prasowe
Ruszyła budowa ekskluzywnego apartamentowca Puławska 111 na warszawskim Mokotowie.
W ciągu kilkunastu miesięcy powstanie wysokiej klasy apartamentowiec łączący w sobie klimat tradycyjnej mokotowskiej kamienicy z nowoczesną architekturą i technologią XXI wieku.
Nazwa projektu jest jednocześnie adresem inwestycji. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się park Arkadia oraz XVIII-wieczny Pałac Królikarnia. Najbliższą przecznicą jest ulica Woronicza. Budynek charakteryzuje się reprezentacyjnym, eleganckim holem wejściowym z recepcją i usługą typu concierge dla wszystkich mieszkańców. Zaprojektowana została również całodobowa ochrona. Projekt uwzględnia ofertę własnego systemu monitoringu oraz indywidualne systemy łączności typu wideointerkom dodatkowo zwiększające poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Standardem jest także szerokopasmowe łącze internetowe, przygotowana na indywidualne rozwiązania instalacja TV oraz instalacja telekomunikacyjna.
Poszczególne mieszkania zaprojektowane zostały w trzech różnych standardach deweloperskich w zależności od piętra. Elementami wyróżniającymi są poszczególne wysokości kondygnacji od 2,65 do 2,9 m, sposób wykończenia części wspólnych, a także możliwość instalacji nowoczesnych systemów klimatyzowania pomieszczeń. Dla przykładu w mieszkaniach na piętrach IV – VI klimatyzacja oferowana będzie w opcji, a w penthousach na VII – w standardzie. W budynku znajdzie się 120 lokali mieszkalnych i sześć lokali usługowych. Zakończenie budowy zaplanowano na maj 2011 roku. [i] Więcej w [link=http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/1,426013_Kolejny_apartamentowiec.html]Życiu Warszawy[/link][/i]
Źródło: Życie Warszawy

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL