Muzyka

Okazje do zabawy

Undergroundowe zagłębie w sercu Pragi-Północ. Piątkowa noc. Elektroniczny, odhumanizowany, generowany z komputerów jazgot będzie dominował w Saturatorze. Vincent będzie promował wydany w tym roku album „M.A.D.K.I.T.” swojej formacji Dat Politics.
Tytułowy kawałek na tej płycie jest chyba najbardziej melodyjnym, niemal disco, utworem spośród 11. Dla mnie najlepsze są jednak „Bad Dream Machine”, „Magnetic Attraction” i pędzący na turbodoładowaniu „Huff &Puff”.
Natomiast noc później w PKiN impreza z cyklu „Miller Fresh Sound”. I dwie okazje do świętowania. Pierwsza to taka, że DJ Sekta, współorganizator jednej z najlepszych cyklicznych imprez w stolicy „Sorry, Ghettoblaster”, debiutuje fonograficznie na międzynarodowym rynku epką „Jabajaws/Peterpan” (wydaje go helsińska Top Billin Records.). Druga, że ekipa (siedem osób) z Top Billin Records w postaci Top Billin Crew wystąpi w Warszawie. Członkowie TBC grają w europejskich klubach od kilku lat. Ostatnio duże wytwórnie muzyczne proszą się o ich remiksy utworów (między innymi dla Lady Gaga). Do tańca w klubie 55 poprowadzą w sobotę też twórcy „Sorry, Ghettoblaster”: Sekta i Kosakot.
[i]Vincent, Dekadent, Saturator, Warszawa, ul. 11 Listopada 22, piątek (4.12), godz. 21; Top Billin Crew, Round Table Knights, Sekta & Kosakot, klub 55, PKiN, pl. Defilad 1, sobota (5.12), godz. 22[/i]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL