fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Tradycja, egzotyka i wielcy artyści

Agnieszka Holland, reżyserka „Aktorów prowincjonalnych”, „Gorączki”, „Kobiety samotnej”, „Całkowitego zaćmienia”, „Placu Waszyngtona”. Nominowana do Oscara za „Gorzkie żniwa” i „Europę, Europę”. Scenarzystka „Bez znieczulenia”, „Dantona” i „Korczaka” Wajdy
Fotorzepa, Bartosz Siedlik
Dobra, zgrabnie i dynamicznie zmontowana, pokazująca miasto z nieoczywistej perspektywy – taka powinna być i taka jest nowa reklamówka Warszawy.
Agnieszka Holland z dużym wyczuciem połączyła obraz z dźwiękiem. Chopin wygrywany przez Stanisława Drzewieckiego świetnie wkomponował się w wycieczkę po Warszawie. Kuszącej wysokimi, szklanymi budynkami i sztuką na takim poziomie. Pamiętającej o tradycji, przyciągającej egzotyką barów mlecznych, ale też erupcją młodej energii: tańczących pod kolumną Zygmunta b-boyów, malujących grafficiarzy, offowymi spektaklami na dworcu. Stolicy z ogromnym potencjałem twórczym; miasta Warlikowskiego, Trelińskiego, Kozyry, Wajdy. Szkoda tylko, że zapomniano o młodej scenie muzycznej, która jest dużo bardziej kulturotwórcza niż celebryta Zbigniew Hołdys. Ale cóż – to przecież reklamówka.
[srodtytul]Zobacz filmy[/srodtytul]
[ramka][link=http://blog.zw.com.pl/blog/archives/7650]Dodaj swoją opinię[/link][/ramka]
Źródło: Życie Warszawy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA