fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Kobieta, mężczyzna i telewizor

Miłosna opowieść o parze kochanków przeżywających kryzys to propozycja Teatru Ochoty na letni sobotni wieczór.
Autor tekstu Marek Koterski – specjalista od wychwytywania absurdów naszej codzienności – bohaterami sztuki uczynił dwójkę inteligentów: kobietę i mężczyznę w średnim wieku. Ona jest rozwódką, on także ma za sobą nieudane małżeństwo.
Postanowili spróbować życia we dwójkę, ale zamiast czułości, namiętności, wspólnych rozmów spędzają czas przed telewizorem. Ona ucieka w świat oper mydlanych, szukając tam emocji, których nie jest w stanie dostarczyć jej partner. Twórcy spektaklu pokazują, jak łatwo ludzie rezygnują z autentycznych, szczerych związków. Późnym wieczorem, po powrocie z pracy, biorą do ręki pilota i zanurzają się w nierealnym świecie. Telewizor staje się niemal członkiem rodziny.
Sobotni spektakl opatrzony zostanie audiodeskrypcją dla osób niewidomych i słabowidzących. Jej przygotowanie było możliwe dzięki współpracy Teatru Ochoty z Teatrem Praskim. W rolę lektora wcieli się Adrian Perdjon. [i]Nas troje, komedia Marka Koterskiego, reż. Jan Bratkowski, wyk. Małgorzata Bogdańska, Tomasz Sapryk, Teatr Ochoty, Warszawa, ul. Reja 9, bilety: 30 – 40 zł, rezerwacje: tel. 022 825 85 44, sobota (25.07), godz. 20[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA