Biura podróży

TUI: Nie mamy twojej wycieczki? To będziemy mieć

AFP
Niemiecki TUI wprowadza nową usługę: jeśli klienci chcą spędzić wakacje w hotelu lub miejscu niedostępnym w regularnej ofercie, mogą za pośrednictwem sprzedawców poprosić o zorganizowanie takiego pobytu
TUI Deutschland zapowiada, że nie będzie już odsyłać z kwitkiem turystów, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniego wyjazdu w regularnej ofercie tego touroperatora - informuje portal branżowy Touristik Aktuell. Na specjalny adres mejlowy agenci będą wysyłać prośby o stworzenie produktu specjalnego w hotelu lub miejscu, w którym skończyły się już oferty. Organizator sprawdzi, czy można dokupić łóżka w banku miejsc hotelowych, na agent dostanie odpowiedź w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.
Nicole Sohnrey, menedżer produktu TUI, przyznaje, że o wiele łatwiej spełnić prośbę o konkretny hotel niż o kierunek, ale także w tym zakresie organizator chce pomóc swoim klientom. Nowa usługa ma z jednej strony zapewnić biurom agencyjnym lepszy obrót, a z drugiej mocniej przywiązać je do touroperatora. Michael Knapp, dyrektor sprzedaży w TUI Deutschland, mówi, że nowa usługa to świetny przykład tego, jak rozmowy z siecią sprzedaży wpływają na pracę koncernu.
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL