fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Mastelerek o Komorowski Info, wychodzi z TVP

Marcin Mastalerek wychodzi ze studia TVP
rp.pl
Rzecznik PiS wyszedł z programu prowadzonego przez Piotra Kraśkę. Jego zdaniem telewizja publiczna faworyzuje prezydenta i dyskryminuje kandydata PiS

Sytuacja miała miejsce w "Wiadomościach". Pod koniec serwisu informacyjnego zapowiadana jest rozmowa, która przenosi się potem do TVP Info. Tym razem gośćmi Piotra Kraśki byli rzecznik PiS Marcin Mastalerek i były europoseł PO Paweł Zalewski.

Prowadzący Piotr Kraśko chciał zacząć od sondażu  TNS Polska dla "Wiadomości", z którego wynika, że w Sejmie byłyby cztery partie (PO, PiS, SLD i KORWiN). Jednak poseł PiS nie chciał na ten temat rozmawiać.

- Za nami ostatni weekend kampanii, 3 ważne dni. W tym czasie 6-krotnie na żywo był pokazywany Bronisław Komorowski, a Andrzej Duda pomimo, że miał wiele ważnych wystąpień, ani razu - stwierdził.

Kraśko próbował mu przerwać. Przypomniał, że zgodnie z losowaniem, które odbyło się jakiś czas temu jutro Duda będzie miał prawo wystąpić w TVP Info. Mastalerek jednak kontynuował. - Jutro składamy pismo do KRRiT i PKW. 6 razy był pokazywany Bronisław Komorowski, ani razu Andrzej Duda. My w takiej farsie uczestniczyć nie będziemy brali udziału. Chciałem tylko podziękować bardzo, to farsa, nazwijcie TVP Info „Komorowski Info". My się na to nie godzimy, jako PiS. To farsa. Dziękuję bardzo - stwierdził i opuścił studio.

Kraśko dokończył rozmowę z Zalewskim.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA