fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Fabregas ucina spekulacje

AFP
Cesc Fabregas wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Pomocnik FC Barcelony nie zamierza opuszczać drużyny mistrza Hiszpanii. Zainteresowany sprowadzeniem piłkarza był trener Manchesteru United.
FC Barcelona odrzuciła dwie oferty, które Manchester United wysłał w ubiegłbym tygodniu. W obu przypadkach kataloński zespół zapewniał, że nie ma zamiaru sprzedawać swojego pomocnika. Władze mistrza Anglii oferowali za zawodnika 30 milionów funtów plus dodatki.
- Mam nadzieję, że Cesc zostanie w naszym zespole. Wydaje mi się, że tak właśnie będzie, ale decyzja należy do niego. Jest jednym z naszych najlepszych zawodników - powiedział kilka dni temu trener Barcelony Gerardo Martino.
Po drugiej odrzuconej ofercie Manchesteru dyrektor sportowy FC Barcelony Andoni Zubizarreta zapewnił, że angielski klub nie podejmie kolejnej próby pozyskania zawodnika. Kibice czekali na oficjalne stanowisko piłkarza w tej sprawie.
- Jestem zadowolony z gry z Barcelonie i przez ostatnie dwa lata nie rozmawiałem z żadnym innym zespołem. Nie muszę niczego wyjaśniać, jedyną rzeczą o której myślę to gra w Barcelonie. To zawsze było moim marzeniem - powiedział Fabregas.

- Nie wiem skąd wzięły się plotki na temat mojego transferu. Ciągle czuję się potrzebny w tym zespole i mam zapewnienie od zarządu i trenerów, że tak właśnie jest - dodał Hiszpan.
26-letni Fabregas występuje w Barcelonie od 2011 roku. Wcześniej - przez osiem sezonów - grał w Arsenalu Londyn. Z reprezentacją Hiszpanii zdobył mistrzostwo świata (2010) i dwukrotnie mistrzostwo Europy (2008, 2012).
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA