Pierwsi z gola cieszyli się goście - w 32. minucie dośrodkowanie Pirulo z rzutu rożnego na gola zamienił Carlos Moros Garcia. Chwilę później ŁKS mógł prowadzić 2:0 - ale tym razem podania Pirulo nie potrafił wykorzystać Łukasz Sekulski - relacjonuje Onet.

Raków wyrównał cztery minuty po przerwie - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celną główką popisał się Jarosław Jach zamykający akcję przy długim słupku.

ŁKS mógł ponownie wyjść na prowadzenie w kolejnych minutach - ale precyzji zabrakło zarówno Pirulo, jak i Maciejowi Dąbrowskiemu.

W 86. minucie piłkę meczową miał Felicio Brown Forbes, który jednak - niepilnowany w polu karnym - nie był w stanie oddać celnego strzału głową.

Remis oznacza, że ŁKS nadal zamyka tabelę tracąc aż siedem "oczek" do przedostatniej w tabeli Arki Gdynia. Raków jest dziewiąty i nadal ma szansę na grę w grupie mistrzowskiej.