Arka Gdynia ratuje remis w doliczonym czasie

Wisła Płock zremisowała z Arką Gdynia 1:1 w pierwszym meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Aktualizacja: 04.05.2019 00:08 Publikacja: 03.05.2019 23:56

Kibice w Płocku pierwszą bramkę zobaczyli tuż po przerwie. Trener Leszek Ojrzyński po pierwszej połowie wpuścił na boisko Alena Stevanovicia w miejsce Ricardinho.

Serb w 47. minucie zdobył asystę. Jego podanie na bramkę zamienił Oskar Zawada. Dla napastnika Wisły była to 5. bramka w sezonie.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry gości zdobyli wyrównującą bramkę. Strzałem głową bramkarza pokonał Frederik Helstrup.

Wisła Płock – Arka Gdynia 1:1 (0:0)

Bramki: Zawada 47 – Helstrup 90+4

Żółta kartka - Wisła Płock: Angel Garcia, Alan Uryga, Grzegorz Kuświk. Arka Gdynia: Marcus Vinicius, Damian Zbozień, Michał Nalepa

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Widzów 5 011

Wisła Płock: Bartłomiej Żynel - Jake McGing, Igor Łasicki, Alan Uryga, Angel Garcia - Dominik Furman, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Ricardinho (46. Alen Stevanovic), Giorgi Merebaszwili (73. Ariel Borysiuk) - Oskar Zawada (84. Grzegorz Kuświk)

Arka Gdynia: Pavels Steinbors - Damian Zbozień, Adam Danch, Frederik Helstrup, Tadeusz Socha - Marcus Vinicius (56. Luka Zarandia), Michał Nalepa (75. Mateusz Młyński), Michał Janota, Adam Deja, Nabil Aankour - Marko Vejinovic (87. Goran Cvijanovic)

Więcej: Onet.pl