Ekstraklasa: Legia Warszawa pokonała Lechię Gdańsk 3:1

Legia Warszawa wygrała z Gdańsku z Lechią 3:1 i dogoniła prowadzącą w tabeli Jagiellonię Białystok.

Aktualizacja: 11.03.2018 20:39 Publikacja: 11.03.2018 20:24

Legioniści do meczu podchodzili znając wynik z Poznania. Lech pokonał na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 5:1.

Pierwsza bramka padła w 24. minucie. Jedenastą bramkę w obecnym sezonie strzelił najskuteczniejszy zawodników warszawskiej Legii Jarosław Niezgoda.

Po przerwie na 2:0 strzelił William Remy, a trzy minuty później wynik podwyższył Michał Kucharczyk.

Gospodarcze odpowiedzieli jednym trafieniem. W 66. minucie bramkę zdobył Simeon Sławczew.

Po 27. kolejkach Legia ma na koncie 51 punktów. Tyle samo punktów ma prowadząca w tabeli Jagiellonia Białystok. Lechia zajmuje 13. pozycję.

2 / 3
Kylian Mbappe po siedmiu latach żegna się z Paryżem. Transfer do Realu coraz bliżej
Poznaliśmy finalistów. Kto zagra o puchary Ligi Europy i Ligi Konferencji?
Trzy minuty szaleństwa. Echa meczu Bayern-Real
Real - Bayern. Czy Szymon Marciniak popełnił błąd? Były sędzia Marcin Borski wyjaśnia
Dlaczego warto mieć AI w telewizorze
Maciej Rybus uczcił w Rosji Dzień Zwycięstwa. Były reprezentant pojawił się z symbolem wojskowym