fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Zespół HEY zagra w Stodole

Wikimedia Commons/Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)/Adam Kliczek
Już jutro w warszawskim klubie stodoła zagra HEY, jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych w Polsce.

"BŁYSK", czyli najnowszy album grupy ukaże się już 22 kwietnia. Zanim nowa płyta HEY trafi do sklepów, fani zespołu będą mieli jednak okazję usłyszeć nowe utwory na żywo. 

Koncert, który odbędzie się 13 kwietnia w klubie Stodoła, jest jednym z występów odbywających się w ramach trasy koncertowej przedBŁYSK, promującej najnowszy album zespołu. 

Hey to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych w Polsce. Od roku 1992 ich twórczość, dzięki wyjątkowym i szczerym tekstom Katarzyny Nosowskiej oraz doskonałej muzyce, zjednoczyła sobie publiczność. Dotąd Hey nagrał osiem płyt studyjnych oraz trzy koncertowe. Wśród wielu nagród, które przez lata swojej działalności zdobył zespół znalazł się między innymi "Złoty Bączek", który grupa zdobyła na Przystanku Woodstock. Hey jest także najczęściej nominowanym zespołem w historii nagród Fryderyk. 

Od chwili, gdy 19 stycznia Katarzyna Nosowska poinformowała o zakończeniu pracy wokalnej nad nową płytą, fani w całej Polsce czekają na jej premierę. Podczas koncertu, który odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła, usłyszeć będzie można między innymi piosenki z najnowszej płyty Hey.

Źródło: stodola.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA