fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Kłótnia w TVN24. Prowadzący przerwał program

Ks. Kazimierz Sowa
Fotorzepa/ Rafał Guz
Andrzej Morozowski po kilku minutach przerwał program "Tak jest" w TVN24. Prowadzący nie godził się na łamanie zasad przez obecną w studiu feministkę Annę Zawadzką.

Gośmi programu "Tak jest" byli Anna Zawadzka i ksiądz Kazimierz Sowa. Tematem dyskusji miały być niedzielne protesty w kościołach związane z proponowanymi przez rząd PiS zmianami w ustawie aborcyjnej.

Anna Zawadzka była jedną z uczestniczek protestu, który w niedzielę odbył się w warszawskim kościele Św. Anny. Grupa kobiet opuściła kościół w trakcie czytania listu Episkopatu.

Andrzej Morozowski od początku programu miał problem z dojściem do głosu. Anna Zawadzka nie odpowiadała na pytania zadawane przez dziennikarza, próbowała natomiast wygłosić własne oświadczenie. 

Dziennikarz chciał się dowiedzieć, czy feministka często pojawia się w kościele, czy jej obecność w niedzielę była związana wyłącznie z protestem. 

Kobieta odpowiedziała, że nie może mówić na ten temat. Zamiast tego pytała, czy Polska złożyła hołd lenny Watykanowi. 

Po kilku minutach sytuacji w studiu nie wytrzymał prowadzący i zapytał Zawadzką, czy dostosuje się do reguł panujących w programie. Gdy nie uzyskał na to pytanie odpowiedzi, zdecydował o zakończeniu dyskusji. 

Cały program

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA