fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Banki

Awaria Alior Banku. Klienci nie mieli dostępu do bankowości internetowej

Bloomberg
Klienci Alior Banku nie mogli od rana zalogować się do systemów bankowości elektronicznej i mobilnej. Bank informuje, że awaria została usunięta, jednak czas logowania może być nieco wydłużony

Dzisiaj od rana klienci Alior Banku nie mogą zalogować się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, dotyczy to także klientów mających konta firmowe. Sprawa jest szczególnie newralgiczna, bo dziś przypada 10. dzień miesiąca, w którym wiele firm wysyła pensje swoim pracownikom.

Podczas prób zalogowania pojawia się komunikat „Poprawnie wylogowano z bankowości internetowej” i wyświetla się okno logowania, jednak kolejna próba skutkuje dalszym niepowodzeniem. Klienci skarżą się na profilu facebookowym banku, że nie mogą sprawdzić stanu swojego konta ani wykonać przelewu. „Pracujemy nad rozwiązaniem zaistniałej sytuacji związanej z bankowością. Przepraszamy za powstałe utrudnienia” – odpisuje Alior klientom.

Na stronie banku widnieje komunikat głoszący, że mogą teraz występować „wydłużone czasy logowania do bankowości internetowej”. Bank zapewnia, że transakcje kartowe działają poprawnie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA