Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 04:39 Publikacja: 05.08.2022 10:00
Brad Pitt (z prawej) w „Bullet Train” zagrał kilera Biedronkę. W filmie występuje również m.in. popularny raper Bad Bunny i Sandra Bullock
Foto: MATERIAŁY PRASOWE
Mam już swoje lata i myślę o wycofaniu się z kina, powiedział wywiadzie dla lifestyle’owego magazynu „GQ”. Podchwyciły to setki portali z całego świata. Zapytany o planowaną „emeryturę” podczas premiery swojego ostatniego filmu „Bullet Train”, Brad Pitt roześmiał się: „No nie... Chyba powinienem doprecyzować swój sposób wypowiadania się... Po prostu wszedłem już w wiek średni i muszę pomyśleć o tym, jak chcę spędzić czas, który jeszcze będzie mi dany. Nie jest to łatwe, bo nie jestem typem faceta, który snuje pięcioletnie plany”. Ekrany świata zapełniają się dziś młodymi gwiazdami, dziennikarze plotkarskich portali polują na aktorki i aktorów z pokolenia czterdziestolatków, jak choćby Ryana Goslinga czy Benedicta Cumberbatcha, i młodszych o dziesięć lat – Jennifer Lawrence, Emmę Stone czy Kristen Stewart i jej partnera ze „Zmierzchu” Roberta Pattinsona. Co więcej, świat masowej wyobraźni wypełniają bohaterowie telewizyjnych seriali, w których również rodzą się współczesne gwiazdy i gwiazdki. Ale przecież to starsze gwiazdy na premierach ściągają przed kina tłumy fanów i są największą atrakcją festiwali. Za ekskluzywne wywiady z nimi światowe magazyny są gotowe zapłacić najwyższe honoraria.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wydawało się, że wraz z chaotycznym wycofaniem się amerykańskich wojsk z Afganistanu w 2021 r., neokonserwatyzm...
Francja w żadnym wypadku nie ma zamiaru proponować Polsce ochrony nuklearnej w stylu Stanów Zjednoczonych - mówi...
Body horrory trzymają się mocno. Teraz w „Brzydkiej siostrze” Norweżka Emilie Blichfeldt sięgnęła po baśń o Kopc...
„Super Boss Monster” przypomina, że chciwość nie popłaca. Ale czy zawsze?
Z perspektywy psychologii zbrodnia to interakcja pomiędzy sprawcą a ofiarą. W czym ta wiedza może pomóc?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas