fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Donald Tusk: Kto rozum w głowie mo, głosuje na PO

W Sieci Opinii
Premier gościł dziś na śniadaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich i władz gminy Rzecin. Przyznał, że prowadzi kampanię, choć po spotkaniu w szkole twierdził, że nie prowadzi agitacji politycznej
Premier mówił:
Już dawno nie miałem okazji w tak rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu zjeść posiłku. Absolutnie jestem zauroczony tym miejscem. Nie pamiętam od dłuższego czasu, żebym tak dobrze spał, mimo że parę jeleni się uparło, żeby mnie obudzić, myślałem nawet w pewnym momencie, że wchodzą przez balkon. Ale to jest taka naturalna muzyka, że w niczym mi nie przeszkadzało.
Zainspirowany miejscem powiedział do zgromadzonych:
Kto rozum w głowie mo, głosuje na PO.
Premier dziś w TVN24 na temat swojej objazdowej wycieczki mówił:
Tak powinna wyglądać kampania w wykonaniu rządzących. Czy to się przełoży na wynik, nie mam pojęcia. Ale wolę to robić, nawet jeśli nie przyniesie czysto wyborczego efektu. Jeśli się okaże, że to byłaby puenta mojego rządzenia – to byłby to dobry finisz.
W tym swojskim klimacie premier Tusk próbował zrelaksować się po stresującym spotkaniu z kibicami. Panie premierze, a może by tak zamknąć jelenie rykowiska? I jeszcze jedno - po spotkaniu w szkole mówił pan premier, że nie prowadzi agitacji wyborczej. Dziś sprawy mają się inaczej?
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA