fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

„Polska jest jedna” - Jarosław Kaczyński podpisał deklarację ponadpartyjnej współpracy

W Sieci Opinii
Na dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Kaczyński podpisał deklarację „Polska jest jedna”, przedstawiając w niej kwestie wymagające współpracy wszystkich polskich partii
Prezes PiS zobowiązał się do "patriotyzmu gospodarczego", którym, jak zaznaczył, kierują się dziś wszystkie kraje europejskie.
Wszystkie bronią interesów, to jest sytuacja normalna i my też musimy tych interesów bronić. Kaczyński mówił, że niezależnie od tego, czy będzie w rządzie, czy w opozycji, będzie bronił polskich polityków.
Z całą pewnością politycy, nawet bardzo od PiS odlegli, zaatakowani w niemieckich, rosyjskich czy francuskich mediach będą przez PiS bronieni. Będziemy bronili także Donalda Tuska, jeśli będzie szefem opozycji czy na przykład jakimś urzędnikiem wyższej rangi w UE. Jarosław Kaczyński dodał: Chciałem zadeklarować, że będziemy chcieli współpracować ze wszystkimi formacjami politycznymi i też liczymy na tego rodzaju współpracę. PiS pokazuje, że jest otwarte na współpracę w kwestii zdobycia dla Polski środków unijnych w ramach nowego budżetu.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA