fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Piotr Tymochowicz, człowiek Palikota: Mamy w Polsce debilne społeczeństwo

W Sieci Opinii
Jeszcze na dobre nie ucichły okrzyki wyborcze, a już zwolennicy błazna z Biłgoraja wspinają się na szczyty politycznego chamstwa
Piotr Tymochowicz, znany ekspert od wizerunku, który wspierał Samoobronę, a teraz niczym wierny pretorianin stoi przy boku rubasznego Janusza, na łamach telewizji publicznej oraz "SE" o polskim społeczeństwie mówi:
Nie "gówniane", ale "debilne". Przepraszam, że to powiem, ale po wyborach mogę sobie na to pozwolić. Kiedy patrzę na 30 proc. poparcia dla PiS nadal uważam, że jest debilne.

Tymochowicz zdradza swoje preferencje i wielbi geniusz Palikota:

Wyraźnie podkreślmy, że jestem tylko skromnym doradcą. Do tej pory traktowałem polityków jak klientów i nie utożsamiałem się z tym, co głoszą... Przyjaźniłem się z Andrzejem Lepperem, ale nie utożsamiałem się z jego poglądami. Palikot ma talent dobierania sobie fachowców z różnych dziedzin. Radzi się wybitnych postaci, choć nie chcę tu ujawniać nazwisk. Niestety, pokutuje w nas syndrom neandertalski, że każdy nieznany jest podejrzany. Wśród naszych przodków przetrwali tylko ci, którzy byli podejrzliwi. Warto ewoluować i wyzwolić się z tego. Nikt tak nie nienawidzi siebie nawzajem jak Polacy. W czeluściach Internetu odnaleźliśmy równie smaczne pomyje, jakie wylewał ekspert od kreowania politycznego wizerunku. Oto słowa "mistrza": I powiedzmy sobie szczerze. Bez emocji sobie powiedzmy. Ch...jowe jest to społeczeństwo. Przepraszam za szczerość. Po prostu. Polacy mają w dupie wszystko. Ludzie w całej masie są dość debilowaci... no, należy powiedzieć sobie prawdę. I należy, jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym. Nie można. Bo będąc otwartym, szczerym, będąc sobą nic nie zdziałacie, nic po prostu Czy ktoś ma jeszcze ma wątpliwości, co zausznik Palikota sądzi o Polakach? No cóż, jaki pan taki kram.    
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA