fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Biznes w Bajce

Materiały Promocyjne
Komedie pełne nagłych zwrotów akcji i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności ze znanymi aktorami w rolach głównych zawsze mogą liczyć na zainteresowanie widzów.
Tak jest w przypadku „Biznesu” napisanego przez duet Brytyjczyków: Johna Chapmana i Jeremy’ego Lloyda. Sztuka była kilkakrotnie wystawiana na naszych scenach, a największe doświadczenie w jej inscenizowaniu ma Jerzy Bończak. Aktor i reżyser przygotował jej polską prapremierę, która w 2004 roku odbyła się w Teatrze Komedia. Teraz z podobną obsadą wyreżyserował odświeżoną wersję w Bajce.
Bohaterami historii są angielscy biznesmeni, którzy postanawiają pozbyć się podupadającej firmy transportowej. Z potencjalnymi kontrahentami z Niemiec i Szwecji mają się spotkać w luksusowym apartamencie w Londynie. Na życzenie zagranicznych przedsiębiorców zapraszają na wieczór także dwie panie z agencji towarzyskiej. Pech chce, że w tym samym czasie w apartamencie zjawiają się całkiem niezapowiedzianie żony biznesmenów...W obsadzie sporo znanych nazwisk, m.in. Magdalena Wójcik, Elżbieta Zającówna, Marcin Troński i Karol Strasburger. Kostiumy zaprojektował Maciej Zień.
[i]„Biznes” komedia Johna Chapmana i Jeremy’ego Lloyda, reż. Jerzy Bończak, wyk. Magdalena Wójcik, Elżbieta Zającówna, Marcin Troński, Teatr Bajka, ul. Marszałkowska 138, bilety: 75, 85 zł, rezerwacje: tel. 22 826 69 66, piątek (8.10), godz. 19.30[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA