fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Rada Polityczna PiS: Kaczyński przedstawi strategię

Na sobotnim posiedzeniu Rady Politycznej PiS posłowie poznają nową strategię informacyjną partii i kandydatów do samorządów
– Tak naprawdę to czysta formalność. Nazwiska najważniejszych kandydatów są już podane. Problem jest z mniejszymi miastami, gdzie lokalni działacze nie byli w stanie wytypować kandydatów. Tu decyzję podejmie prezes – mówi „Rz” członek Rady Politycznej. Bo posłom zostaną tylko przedstawione listy wyborcze, decyzji o starcie kandydatów podejmować nie będą. O tym, czy osoby wytypowane przez regiony znajdą się na listach, zadecydują ostatecznie Komitet Polityczny PiS i prezes Jarosław Kaczyński.
– Nazwiska, które pojawiają się w mediach, to głównie spekulacje. Do soboty wszystko jeszcze może się zmienić – przekonuje poseł Jerzy Gosiewski.
Prezentację nazwisk kandydatów ma poprzedzić wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego.
Według naszych informatorów przedstawi członkom Rady Politycznej nową strategię informacyjną partii. Jak pisała „Rz”, polega ona przede wszystkim na ominięciu mediów i przekazywaniu informacji z posiedzeń Komitetu Politycznego bezpośrednio do struktur terenowych. Kaczyński ma też przedstawić ogólny zarys strategii na wybory samorządowe.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA