fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Pomysł na mieszkanie

Corbis
Programy poświęcone dekoracji wnętrz od dawna cieszą się popularnością zwłaszcza kobiecej publiczności
Najlepsze są te, w których na oczach widzów mieszkania przechodzą efektowną metamorfozę – puste, nijakie pomieszczenia zmieniają się w eleganckie, nastrojowe pokoje.
Atutem brytyjskiego cyklu „Pomysł na mieszkanie” obok inspirujących designarskich rozwiązań jest trzymająca w napięciu rywalizacja. O zwycięstwo w programie walczą bowiem dwie osoby, które nie są zawodowymi dekoratorami wnętrz. Zgodnie z wytycznymi prowadzącego show Philipa mają urządzić mieszkanie w określonym stylu. Następnie aranżacje amatorów oceniane są przez profesjonalnych projektantów.
W najbliższym odcinku w szranki staną dwie zupełnie różne uczestniczki: pedantyczna Joanna i zwariowana Rowenie. Każda z nich będzie musiała urządzić orientalną sypialnię. Szwedka Joanna od kilku lat mieszkająca w Anglii jest mistrzynią planowania i organizacji. W swoim projekcie wykorzystuje wiele orientalnych elementów: kolorystykę, typowe ciemne i niskie meble oraz maleńką fontannę, która powinna koić nerwy mieszkańców. Natomiast Rowena ma duszę artystki, ale także charakter bałaganiary. Stawia na kolory i oryginalne dodatki nadające wnętrzu przytulność. Który projekt będzie lepszy? O tym zdecydują sędziowie.
[i]10.40 | TVP 1 | piątek[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA