fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

GTC: Najemcy już pytają o galerię w Wilanowie

Mariusz Kozłowski, członek zarządu GTC
GG Parkiet, Andrzej Cynka AC Andrzej Cynka
Zdaniem zarządu Globe Trade Centre projekt dużego centrum handlowego na warszawskim Wilanowie, realizowany wspólnie z Polnordem, okaże się rynkowym sukcesem.
– Choć nie rozpoczęliśmy jeszcze procesu wynajmu, to już mamy zapytania od najemców – powiedział Reutersowi Mariusz Kozłowski, członek zarządu GTC. Ocenił, że konsorcjum giełdowych spółek nie powinno mieć problemów z pozyskaniem finansowania dla wycenianego na 170 mln euro projektu. – Banki też będą się do nas zgłaszały, bo projekt wiąże się z wysokim prestiżem, a jest obarczony niskim ryzykiem inwestycyjnym – uważa Kozłowski.
Przypomnijmy, że deweloperzy chcą wybudować na 7-hektarowej działce w Wilanowie jedną z największych w Polsce galerii handlowych – o powierzchni 60 tys. mkw.
Kozłowski jest zdania, że zmiany wartości wskaźników decydujących o wycenie nieruchomości, czyli stóp kapitalizacji i oczekiwanych stawek czynszów, zbilansowały się w I półroczu 2010 r. Ewentualne przeszacowania wartości portfela GTC nie powinny mieć więc istotnego wpływu na wyniki spółki za I półrocze.
[i] [b]Zobacz [link=http://www.parkiet.com/instrument/1275,4.html]pigułę informacyjną Parkietu o GTC[/link][/b][/i]
Źródło: parkiet.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA